Верифицированный профиль
10
Месяцев опыта
1
Верифицированная рекомендация
9
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
5
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1539
Последний визит на сайт
вчера
Вітаю! Мене звати Валерія, я агент з нерухомості у Львові. Незважаючи на те, що мій досвід у сфері ще формується, я відзначаюся наполегливістю, уважністю до деталей та щирим бажанням допомогти кожному клієнту знайти ідеальний дім чи вигідно продати власність.

Я працюю в агентстві з відмінною репутацією, яке входить до ТОП-100 кращих агенцій України. Обираючи нас, ви отримуєте не лише професійний супровід, а й впевненість у надійності та безпеці кожної угоди.

Аренда коммерческой недвижимости (5)

  • 60 000 грн/мес
    1 143 грн/м²

    Симона Петлюры ул. (Коминтерна), 13/135

    БЕЗ КОМИССИИ Вокзальная
    помещение свободного назначения
    53 м²
    3 дня назад
    Адреса: вулиця Симона Петлюри, 2/4 (кут з бульвар Тараса Шевченка) Площа: 52,5 м² Поверх: 1 з 3 Окремий фасадний вхід Висота стелі: 3,34 м Опалення: централізоване Санвузол: є Опис локації: - 7 хв пішки до Центрального вокзалу - 8 хв до метро Вокзальна - 8 хв до метро Університет - Поруч бізнес-центри, офіси, готелі, кафе, банки, магазини Ідеально підійде для - Медичних послуг - Аптеки - Бади/вітаміни - Ортопедичних товарів - Кабінету лікаря - Масажного салону - Оптики - Лабораторного пункту - стоматології - офтальмології - гінекологічного кабінету - косметологічної клініки - МРТ/КТ/УЗД - діагностики Переваги: – Відмінна видимість з дороги – Ідеально під зовнішню рекламу –...
    Риелтор
  • 35 000 грн/мес
    350 грн/м²

    Драгоманова ул., 17

    многофункциональное помещение
    100 м²
    1998 год постройки
    4 дня назад
    ✔ Площа — 100 м² ✔ Нежитловий фонд ✔ Окремий вхід ✔ Цокольний поверх з вікнами ✔ Фасад виходить на дорогу ✔ Є санвузол ✔ Централізоване опалення ✔ Офісний ремонт ✔ Підведені всі необхідні комунікації ✔ Можливість розміщення рекламної вивіски на фасаді Хороший автомобільний та пішохідний трафік — приміщення легко знайти та зручно використовувати для клієнтського бізнесу. ❄ Опалення входить у вартість оренди. Приміщення універсальне та підійде під: — офіс — шоурум — салон краси / б’юті сферу — медичний кабінет або клініку — лабораторію — тату-студію — бухгалтерію — юридичну чи страхову компанію — ІТ-компанію — рекламне агентство — швейний цех — художню школу — студію запису або репетиційну...
    Риелтор
  • 37 000 грн/мес
    569 грн/м²

    Драгоманова ул., 17

    помещение свободного назначения
    65 м²
    1998 год постройки
    4 дня назад
    Фасадне нежитлове приміщення по вул. Драгоманова, 17. Район Позняки. Площа — 65 м² Ціна — 37 000 грн/міс Приміщення розташоване на 1 поверсі житлового будинку, добре проглядається з вулиці, має великий рекламний простір. Раніше в приміщенні працювало кафе Є санвузол, централізоване опалення, кондиціонер, усі необхідні комунікації. У будинку працює укриття. Поруч — житловий масив, кафе, медична лабораторія Dila, банки, аптеки, навчальні заклади, офіси та зручна транспортна розв’язка.
    Риелтор
  • 60 000 грн/мес
    882 грн/м²

    Анны Ахматовой ул., 4

    помещение свободного назначения
    68 м²
    1992 год постройки
    4 дня назад
    Риелтор
  • 650 $/мес
    15 $/м²

    Европейская ул. (Жовтнева), 32

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Атмосфера
    многофункциональное помещение
    42 м²
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Оренда фасадного приміщення | ЖК «Атмосфера» | Вишневе Київська обл., м. Вишневе, вул. Європейська, 32 ЖК «Атмосфера» Площа: 42 м² 1 поверх Фасад Окремий вхід Нежитловий фонд Вільне планування Без ремонту — можливість облаштувати простір під свій бізнес Оренда: 650 $/місяць ≈ 15,5 $/м² Переваги приміщення: — фасадне розташування з хорошою видимістю — знаходиться біля входу в ЖК — постійний пішохідний потік — поруч зупинка транспорту — сучасний житловий комплекс активно заселяється Ідеально підійде під: • салон краси • барбершоп • косметологію • шоурум • кав’ярню to go • пекарню / кондитерську • мінімаркет • медичний кабінет • офіс або студію Приміщення без ремонту — можна реа...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?