Верифікований профіль
10
Місяців досвіду
1
Верифікована рекомендація
9
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1539
Останній візит на сайт
вчора
Вітаю! Мене звати Валерія, я агент з нерухомості у Львові. Незважаючи на те, що мій досвід у сфері ще формується, я відзначаюся наполегливістю, уважністю до деталей та щирим бажанням допомогти кожному клієнту знайти ідеальний дім чи вигідно продати власність.

Я працюю в агентстві з відмінною репутацією, яке входить до ТОП-100 кращих агенцій України. Обираючи нас, ви отримуєте не лише професійний супровід, а й впевненість у надійності та безпеці кожної угоди.

Оренда комерційної нерухомості (5)

  • 60 000 грн/міс
    1 143 грн/м²

    Симона Петлюри вул. (Комінтерну), 13/135

    БЕЗ КОМІСІЇ Вокзальна
    приміщення вільного призначення
    53 м²
    2 дні тому
    Адреса: вулиця Симона Петлюри, 2/4 (кут з бульвар Тараса Шевченка) Площа: 52,5 м² Поверх: 1 з 3 Окремий фасадний вхід Висота стелі: 3,34 м Опалення: централізоване Санвузол: є Опис локації: - 7 хв пішки до Центрального вокзалу - 8 хв до метро Вокзальна - 8 хв до метро Університет - Поруч бізнес-центри, офіси, готелі, кафе, банки, магазини Ідеально підійде для - Медичних послуг - Аптеки - Бади/вітаміни - Ортопедичних товарів - Кабінету лікаря - Масажного салону - Оптики - Лабораторного пункту - стоматології - офтальмології - гінекологічного кабінету - косметологічної клініки - МРТ/КТ/УЗД - діагностики Переваги: – Відмінна видимість з дороги – Ідеально під зовнішню рекламу –...
    Рієлтор
  • 35 000 грн/міс
    350 грн/м²

    Драгоманова вул., 17

    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    1998 рік побудови
    3 дні тому
    ✔ Площа — 100 м² ✔ Нежитловий фонд ✔ Окремий вхід ✔ Цокольний поверх з вікнами ✔ Фасад виходить на дорогу ✔ Є санвузол ✔ Централізоване опалення ✔ Офісний ремонт ✔ Підведені всі необхідні комунікації ✔ Можливість розміщення рекламної вивіски на фасаді Хороший автомобільний та пішохідний трафік — приміщення легко знайти та зручно використовувати для клієнтського бізнесу. ❄ Опалення входить у вартість оренди. Приміщення універсальне та підійде під: — офіс — шоурум — салон краси / б’юті сферу — медичний кабінет або клініку — лабораторію — тату-студію — бухгалтерію — юридичну чи страхову компанію — ІТ-компанію — рекламне агентство — швейний цех — художню школу — студію запису або репетиційну...
    Рієлтор
  • 37 000 грн/міс
    569 грн/м²

    Драгоманова вул., 17

    приміщення вільного призначення
    65 м²
    1998 рік побудови
    3 дні тому
    Фасадне нежитлове приміщення по вул. Драгоманова, 17. Район Позняки. Площа — 65 м² Ціна — 37 000 грн/міс Приміщення розташоване на 1 поверсі житлового будинку, добре проглядається з вулиці, має великий рекламний простір. Раніше в приміщенні працювало кафе Є санвузол, централізоване опалення, кондиціонер, усі необхідні комунікації. У будинку працює укриття. Поруч — житловий масив, кафе, медична лабораторія Dila, банки, аптеки, навчальні заклади, офіси та зручна транспортна розв’язка.
    Рієлтор
  • 60 000 грн/міс
    882 грн/м²

    Анни Ахматової вул., 4

    приміщення вільного призначення
    68 м²
    1992 рік побудови
    3 дні тому
    Рієлтор
  • 650 $/міс
    15 $/м²

    Європейська вул. (Жовтнева), 32

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Атмосфера
    багатофункціональне приміщення
    42 м²
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Оренда фасадного приміщення | ЖК «Атмосфера» | Вишневе Київська обл., м. Вишневе, вул. Європейська, 32 ЖК «Атмосфера» Площа: 42 м² 1 поверх Фасад Окремий вхід Нежитловий фонд Вільне планування Без ремонту — можливість облаштувати простір під свій бізнес Оренда: 650 $/місяць ≈ 15,5 $/м² Переваги приміщення: — фасадне розташування з хорошою видимістю — знаходиться біля входу в ЖК — постійний пішохідний потік — поруч зупинка транспорту — сучасний житловий комплекс активно заселяється Ідеально підійде під: • салон краси • барбершоп • косметологію • шоурум • кав’ярню to go • пекарню / кондитерську • мінімаркет • медичний кабінет • офіс або студію Приміщення без ремонту — можна реа...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.